راهنمای خرید لوله یو پی وی سی پیمتاش PIMTAS

این مقاله یک راهنما جهت انتخاب و خرید لوله می‌باشد. کالای تاسیسات دارای تنوع بالایی در بازار هستند. یکی از پرکاربردترین این نوع محصولات لوله یو پی وی سی پیمتاش PIMTAS است. ما در این مقاله به شرح این مدل‌ها خواهیم پرداخت.

لوله یو پی وی سی پیمتاش PIMTAS

به عنوان یک خریدار قطعا این سوالات ذهن شما را هم درگیر خواهد کرد که؛

  • چه سایزهای استانداردی ازاین نوع لوله وجود دارد؟
  • کدام محصولات گارانتی دارند؟
  • کدام فروشنده با قیمت مناسب تری محصول ارائه می‌کند؟

این مقاله سعی در پاسخ به تمامی این سئوالات دارد تا شما را به شناخت کاملی از لوله یو پی وی سی PIMTAS برساند.


راهنمای خرید لوله یو پی وی سی

در خرید لوله UPVC چند پارامتر تاثیرگذار در انتخاب این نوع محصولات وجود دارد که باید مدنظر قرار دهید؛

توجه به کاربری و مورد مصرف

در انتخاب نوع لوله یکی از موارد مهم در انتخاب کاربرد آن است. لوله یو پی وی سی پیمتاش دارای کاربری‌های  متفاوتی از جمله سیستم‌های لوله‌کشی آب و فاضلاب، موتورخانه‌ و تصفیه خانه‌ پارک‌های آبی، استخر و جکوزی، تأسیسات و لوله کشی برج‌ های مسکونی و تجاری، صنایع پتروشیمی و شیمیایی ،استخرهای پرورش ماهی، آبیاری زمین‌های کشاورزی، و… می‌باشد.

توجه به قوانین و استانداردها

پس از بررسی کاربری لوله، توجه به قوانین و استانداردهای که برای آن کاربری تعیین شده عامل دوم در انتخاب و خرید کالای تاسیسات می‌باشد. در ایران سازمان مقررات ملی ساختمان در مبحث تاسیسات بهداشتی بندهای زیادی را قرار داده است که هنگام خرید کالای تاسیسات باید مدنظر قرار دهید.

بررسی کاتالوگ لوله

اطلاعات فنی لوله آخرین عامل در انتخاب و خرید است. بررسی دیتاشیت فنی می‌تواند راهنمای خوبی برای انتخاب شما باشد. البته لازم است قبل از بررسی اطلاعاتی در خصوص انواع پارامترهای مورد اهمیت در کاتالوگ لوله و اتصالات UPVC داشته باشید. که در ادامه به بیان پارامترهای مهم خواهیم پرداخت.

کاتالوگ لوله یو پی وی سی پیمتاش
کاتالوگ لوله یو پی وی سی پیمتاش

پارامترهای مهم در کاتالوگ لوله یو پی وی سی PIMTAS

برای بررسی یک کاتالوگ فنی شما لازم است نسبت به چند پارامتر اصلی آشنایی داشته باشید. این پارامترها برای هر مدل ممکن است کمی متفاوت باشد ما به بیان پارامترهای مهم در دیتاشیت لوله یو پی وی سی PIMTAS می‌پردازیم که شامل موارد زیر می‌باشد؛

  • قطر داخلی ID
  • قطر خارجی OD
  • ضخامت دیواره T
  • طول لوله
  • وزن هر متر W
  • فشار کاری PN

برای لوله یو پی وی دو نوع فشار تعریف شده است، فشار اسمی و فشار کاری مجاز، فشار اسمی فشاری است که اجزای لوله کشی بر اساس استاندارهای مربوط به آن فشار و دمای 20 درجه سانتیگراد طراحی می شوند. این فشار در استاندارهای اروپایی با PN نشان داده می شود. فشار کاری مجاز نیز بالاترین فشاری است که اجزای لوله کشی در هنگام کار تحت آن قرار می‌گیرند. در درجه حرارت ۲۰ درجه سانتیگراد فشار کاری و فشار اسمی با همدیگر برابرند.


کاتالوگ و لیست قیمت لوله یو پی وی سی پیمتاش

با شناخت پارامترهای مهم در یک دیتاشیت فنی لوله و اتصالات حالا شما می‌توانید جهت انتخاب دقیق محصول مورد نظرتان به مطالعه و بررسی کاتالوگ و لیست قیمت های لوله یو پی وی سی پیمتاش بپردازید. توجه داشته باشید که برای قطعی کردن خرید خود مسائلی که در این مقاله به شرح آن پرداختیم لازم هستند اما کافی نیست. مشورت با یک کارشناس کالای تاسیسات می‌تواند یقین شما برای انتخاب و خرید یک کالا را صد در صد کند. گروه تاسیسات سلامتی این افتخار را دارند تا به عنوان نمایندگیرسمی شرکت پیمتاش pimtas ترکیه در ایران با ارائه مشاوره رایگان در انتخاب کالای تاسیسات در خدمت شما باشند.

لیست قیمت لوله یو پی وی سی پیمتاش
لیست قیمت لوله یو پی وی سی پیمتاش
دیتاشیت لوله یوپی وی سی پیمتاش

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *