درباره گروه تاسیسات سلامتی

گروه تاسیسات سلامتی به شماره ثبت 0-451921-094 در سال 1364 به منظور فعالیت در زمینه فروش لوله و اتصالات ،پخش لوازم بهداشتی ســــاختمان و ارائه کالای استخری توســط موسس مجــموعه ، سید محمد سلامتی بنیان گذاری شد. این مجموعه با تمرکز ویژه بر تولید ملی و واردات کالای مرغوب و درجه یک همراه با استاندارد های بین المللی و کشور عزیزمان ، توانسته گامی بلند و خدماتی متفاوت نسبت به دیگر مراکز ، برای شما مشتریان دقیق و ریز نگر فراهم آورد.

پخش ویدیو
Ellipse 86 درباره ما

اهداف مجموعه

همواره اهداف مدیران متعهد و همکاران متخصص ما ، شناخت نیاز های مشتریان و ارائه خدمات بهینه مبتنی بر علم روز است . افزایش کیفیت کالا های ارائه شده در چارچوب استاندارد های بین المللی و بروز کردن دانش فنی برای مشاوره به شما عزیزان از جمله نگرش های راهبردی ما در کار است.

iconsend درباره ما

ارسال کالا به سراسر کشور

گروه تاسیسات سلامتی آماده است همانند گذشته محصولات خود را با کمترین هزینه ارسال و در سریعترین زمان ممکن به دست شما مشتریان عزیز در سراسر کشور برساند و در صورت وجود هرگونه مشکل در کالای ارسالی، جنس فروخته شده با کمال احترام پس گرفته میشود.

akar icons water درباره ما

همگام با دانش روز دنیا

گروه تاسیسات سلامتی با تشکیل تیم های حرفه ای و شرکت در سمینار و وبینار های بین المللی توانسته هراه با تجربه فعالیت در بازار ایران ، خدمات نوین و به روزی را ارائه دهد.

نگاهی به گذشته

در طی 33 سال گذشته وظیفه تامیین کالا مورد نیاز صدها پروژه در حوزه صنعت ساختمان ، صنایع و مجموعه های آبی را به عهده داشتیم.

charm plant pot درباره ما

۳۳ سال فروش لوله و اتصالات و کالای بهداشتی ساختمان

charm plant pot درباره ما

۱۲ سال تامین کالای مجموعه های آبی

charm plant pot درباره ما

۱۰ سال مشاوره تخصصی در زمینه ساخت استخر،سونا و جکوزی

charm plant pot درباره ما

تامین کالای تاسیساتی بیش از 1000 پروژه

charm plant pot درباره ما

کسب نشان اعتماد و خدمات در طی سال های اخیر

logo khati gts 1 درباره ما

بیشتر بخوانید

با توجه به گستردگی فعالیت‌های گروه تاسیسات سلامتی، تنها برخی از نمونه کار های خود ، که شامل دسته‌بندی‌های مختلف و شاخص میباشد را خدمت شما عزیزان ارائه می‌کنیم.

شماره ثبت:

094-4519210-0

شماره اقتصادی:

51111116753