گالری نمایشگاه گروه تاسیسات سلامتی

ویدیو نمایشگاه مشهد گروه تاسیسات سلامتی خرداد ماه 1401

گروه تاسیسات سلامتی به شماره ثبت 0-451921-094 در سال 1366 به منظور فعالیت در زمینه فروش لوله و اتصالات ،پخش لوازم بهداشتی ســــاختمان و ارائه کالای استخری توســط موسس مجــموعه ، سید محمد سلامتی بنیان گذاری شد.
این مجموعه با تمرکز ویژه بر تولید ملی و واردات کالای مرغوب و درجه یک همراه با استاندارد های بین المللی و کشور عزیزمان توانسته گامی بلند و خدماتی متفاوت نسبت به دیگر مراکز برای شما مشتریان دقیق و ریز نگر فراهم آورد.

Salamati Logo RGB copy گالری نمایشگاه

نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان گروه تاسیسات سلامتی

polimer toos 1 گالری نمایشگاه

نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان پلیمرتوس

farab گالری نمایشگاه

نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان فارآب

ویدیو نمایشگاه مشهد شرکت شیرالات فارآب خرداد ماه 1401

شرکت فارآب به عنوان اولین تولیدکننده شیرآلات چدنی در ایران فعالیت خود را از سال ۱۳۶۵ آغاز نمود. این شرکت در پی ارتقای فنی و کیفی محصولات تولیدی خود توانسته سبد کاملی از محصولات را تولید نماید.محصولات این شرکت صنایع نفت و گاز، تاسیسات حرارتی و برودتی و آب و فاضلاب را تحت پوشش قرار می‌دهند.
سیستم کاری شرکت فارآب بر روی اهداف و خواسته‌های مشتری متمرکز شده است و وجود نیروی انسانی کارآمد، زبده و متخصص به تسریع و تنظیم این سیستم کمک فراوانی می‌نماید. پرسنل شرکت فارآب مجموعه‌ای مرتبط و هماهنگ می‌باشند که در جهت ارائه بهترین کیفیت و ارزان‌ترین قیمت، سرعت در تحویل محصولات مورد تقاضا، خدمات پس از فروش و در نهایت رضایت کامل مشتری گام بر می‌دارند.