لیست اتصالات یو پی وی سی + لیست قیمت انواع اتصالات UPVC

 لیست قیمت اتصالات UPVC :

شما باید مطابق با استانداردهای موجود لوله‌ها را به یکدیگر متصل کنید بسته به نوع عملکرد و محل قرار گرفتن لوله‌ها، اتصالات می‌توانند ساده یا پیچیده باشند. برای اتصال لوله‌های UPVC از اتصالات یو پی وی سی استفاده می‌شود که خوشبتانه انواع مختلفی از اتصالات UPVC وجود دارد که می‌توانید هرگونه اتصالی را با استفاده از آنها به وجود آورید. در ادامه راهنما انواع اتصالات UPVC و ابعاد موجود هر مدل را نشان می‌دهیم و در انتها لیست قیمت اتصالات اتصالات UPVCرا برای شما قرار داده‌ایم تا بهترین انتخاب را برای کار خود داشته باشید. برای سهولت دسترسی شما کاتالوگ لوله و اتصالات UPVC قابل دانلود از لینک زیر است:


بررسی لیست اتصالات یو پی وی سی

لیست اتصالات یو پی وی سی-انواع 3 راهی

سه راه UPVC

این نوع اتصالات UPVC جهت انشعاب آب به سه راه بکار برده می‌شوند. سه راهی‌ها شامل سه راهی قائم (سه راهی ۴۵ درجه)، سراه ناف دنده، سه راهی تبدیل ساده و سه راهی تبدیل ناف دنده هستند. همانطور که  مشاهده می‌کنید سه راهی اندازه‌های مختلفی دارد که سایزبندی و قیمت آن را می‌توانید در لیست قیمت اتصالات یو پی وی سی در انتهای همین صفحه ببینید.

زانویی 90 درجه UPVC

در این مدل همانطور که از اسمش مشخص است برای اتصالی است که برای تغییر جهت به اندازه ۹۰ درجه در لوله کشی از آن استفاده می‌شود. جاهایی مثل کف تا سقف یا برعکس، یا دیواره‌ها استفاده می‌شود. شما می‌توانید در تصاویر زیر انواع اندازه‌های آن را مشاهده کنید. این زانویی هم به صورت چسبی، یکسر داخل دنده و دوسر داخل دنده موجود است. سایزبندی و قیمت زانوهای 90 درجه را می‌توانید در لیست قیمت اتصالات یو پی وی سی در انتهای همین صفحه ببینید.

شاید این مطلب را بپسندید!  مزایای اتصالات یو پی وی سی

زانویی 45 درجه UPVC

در بعضی مواقع شما به جای یو پی وی سی 90 درجه ، نیاز دارید که از یک یو پی وی سی زاویه دار استفاده کنید. در این شرایط بهترین گزینه در لیست اتصالات یو پی وی سی؛ زانویی 45 درجه می‌باشد. همانند زانویی قائم ۹۰ درجه یو پی وی سی برای تغییر جهت لوله، با انحراف ۴۵ درجه مورد استفاده قرار می‌گیرد. در لوله‌کشی فاضلاب مواردی که تغییر جهت و انحراف ۹۰ درجه ای لوله کشی به وسیله زانویی ۹۰ درجه UPVC احتمال ایجاد گرفتگی در لوله را افزایش می دهد با استفاده از اتصال دو عدد زانویی ۴۵ درجه UPVC و یک عدد مغزی شعاع انحنای تغییر جهت بیشتر می‌شود. این  زانوی UPVC هم به صورت چسبی، یکسر داخل دنده و دوسر داخل دنده موجود می‌باشد.

لیست اتصالات یو پی وی سی : زانو ۴۵ درجه UPVCدرپوش (کپ) UPVC

در پوش یا کپ جهت مسدود کردن انشعابات لوله کشی به کار می‌رود .درپوش‌ها به صورت پیچی و چسبی وچود دارند که نوع پیچی از رو دنده می شوند و محل آچارگیری آن مطابق شکل زیرعموماً چهار گوش است.

انواع درپوشچهارراه UPVC

این نوع از اتصالات یو پی وی سی جهت اتصال انشعابات فرعی به اصلی در 4 سمت استفاده می‌شود.

چهار راه upvcتبدیل‌های UPVC

برای اتصال دو لوله با سایز متفاوت از تبدیل یا مغزی استفاده می‌شود. مغزی‌ها شامل مغزی روپیچ ساده، روپیچ-توپیچ تبدیل و روپیچ تبدیل می‌باشند. از مغزی تبدیل روپیچ-توپیچ همانند بوشن و سه راهی تبدیل برای تغییر قطر در لوله کشی استفاده می‌شود.

تبدیل‌های UPVCمهره ماسوره UPVC

جهت اتصال نری به نری یا مادگی به مادگی یک قطعه واسط است که میان دو اتصال قرار می‌گیرد که به صورت یکسردنده و یا دوسردنده موجود می‌باشد.

شاید این مطلب را بپسندید!  نمایندگی رسمی پیمتاش Pimtas در ایران

مهرم ماسوره نوعی از اتصالات است که جهت اتصال دو قسمت از سیستم لوله کشی که از دو قسمت نر و ماده تشکیل شده کاربرد دارد. این دو قطعه هر کدام به طور جداگانه روی لوله یا اتصالات دیگر بسته شده و سپس با جفت کردن نر و ماده و بستن مهره واسط، ارتباط بین اجزای اتصال دهنده برقرار می‌شود. انواع، سایزبندی و قیمت مهره ماسوره را می‌توانید در لیست اتصالات یو پی وی سی در انتهای همین صفحه ببینید.

مهره ماسوره UPVC


لیست اتصالات یو پی وی سی همراه با جدول قیمت

در جدول زیر می توانید لیست اتصالات UPVC را مشاهده نمایید. این لیست قیمت به صورت دوره ای بروزرسانی می‌شود.

 


منبع: سایت PİMTAŞ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تصویر یا pdf لیست کالای خود را ارسال نمایید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند!