لیست اتصالات یو پی وی سی

لیست اتصالات یو پی وی سی و معرفی انواع اتصالات UPVC به همراه قیمت

 لیست اتصالات UPVC :

شما باید مطابق با استانداردهای موجود لوله‌ها را به یکدیگر متصل کنید بسته به نوع عملکرد و محل قرار گرفتن لوله‌ها، اتصالات می‌توانند ساده یا پیچیده باشند. برای اتصال لوله‌های UPVC از اتصالات یو پی وی سی استفاده می‌شود که خوشبتانه انواع مختلفی از اتصالات UPVC وجود دارد که می‌توانید هرگونه اتصالی را با استفاده از آنها به وجود آورید. در ادامه راهنما انواع اتصالات UPVC و ابعاد موجود هر مدل را نشان می‌دهیم و در انتها لیست قیمت اتصالات اتصالات UPVCرا برای شما قرار داده‌ایم تا بهترین انتخاب را برای کار خود داشته باشید. برای سهولت دسترسی شما کاتالوگ لوله و اتصالات UPVC قابل دانلود از لینک زیر است:

دانلود کاتالوگ PDF اتصالات UPVC
دانلود PDF گاتالوگ لوله و اتصالات UPVC

بررسی لیست اتصالات یو پی وی سی

سه راه UPVC

این نوع اتصالات UPVC جهت انشعاب آب به سه راه بکار برده می‌شوند. سه راهی‌ها شامل سه راهی قائم (سه راهی ۴۵ درجه)، سراه ناف دنده، سه راهی تبدیل ساده و سه راهی تبدیل ناف دنده هستند. همانطور که  مشاهده می‌کنید سه راهی اندازه‌های مختلفی دارد که سایزبندی و قیمت آن را می‌توانید در لیست اتصالات یو پی وی سی در انتهای همین صفحه ببینید.

لیست اتصالات یو پی وی سی : انواع سه راهی UPVC
انواع سه راهی UPVC

زانویی 90 درجه UPVC

در این مدل همانطور که از اسمش مشخص است برای اتصالی است که برای تغییر جهت به اندازه ۹۰ درجه در لوله کشی از آن استفاده می‌شود. جاهایی مثل کف تا سقف یا برعکس، یا دیواره‌ها استفاده می‌شود. شما می‌توانید در تصاویر زیر انواع اندازه‌های آن را مشاهده کنید. این زانویی هم به صورت چسبی، یکسر داخل دنده و دوسر داخل دنده موجود است. سایزبندی و قیمت زانوهای 90 درجه را می‌توانید در لیست اتصالات یو پی وی سی در انتهای همین صفحه ببینید.

لیست اتصالات یو پی وی سی : انواع زانو 90 درجه UPVC
انواع زانو 90 درجه UPVC

زانویی 45 درجه UPVC

در بعضی مواقع شما به جای یو پی وی سی 90 درجه ، نیاز دارید که از یک یو پی وی سی زاویه دار استفاده کنید. در این شرایط بهترین گزینه در لیست اتصالات یو پی وی سی؛ زانویی 45 درجه می‌باشد. همانند زانویی قائم ۹۰ درجه یو پی وی سی برای تغییر جهت لوله، با انحراف ۴۵ درجه مورد استفاده قرار می‌گیرد. در لوله‌کشی فاضلاب مواردی که تغییر جهت و انحراف ۹۰ درجه ای لوله کشی به وسیله زانویی ۹۰ درجه UPVC احتمال ایجاد گرفتگی در لوله را افزایش می دهد با استفاده از اتصال دو عدد زانویی ۴۵ درجه UPVC و یک عدد مغزی شعاع انحنای تغییر جهت بیشتر می‌شود. این  زانوی UPVC هم به صورت چسبی، یکسر داخل دنده و دوسر داخل دنده موجود می‌باشد.

لیست اتصالات یو پی وی سی : زانو ۴۵ درجه UPVC
زانو ۴۵ درجه UPVC

درپوش (کپ) UPVC

در پوش یا کپ جهت مسدود کردن انشعابات لوله کشی به کار می‌رود .درپوش‌ها به صورت پیچی و چسبی وچود دارند که نوع پیچی از رو دنده می شوند و محل آچارگیری آن مطابق شکل زیرعموماً چهار گوش است.

لیست اتصالات یو پی وی سی : انواع درپوش UPVC
انواع درپوش UPVC

چهارراه UPVC

این نوع از اتصالات یو پی وی سی جهت اتصال انشعابات فرعی به اصلی در 4 سمت استفاده می‌شود.

لیست اتصالات یو پی وی سی : چهار راه UPVC
چهار راه UPVC

تبدیل‌های UPVC

برای اتصال دو لوله با سایز متفاوت از تبدیل یا مغزی استفاده می‌شود. مغزی‌ها شامل مغزی روپیچ ساده، روپیچ-توپیچ تبدیل و روپیچ تبدیل می‌باشند. از مغزی تبدیل روپیچ-توپیچ همانند بوشن و سه راهی تبدیل برای تغییر قطر در لوله کشی استفاده می‌شود.

اتصالات UPVC : انواع تبدیل UPVC
انواع تبدیل UPVC

مهره ماسوره UPVC

جهت اتصال نری به نری یا مادگی به مادگی یک قطعه واسط است که میان دو اتصال قرار می‌گیرد که به صورت یکسردنده و یا دوسردنده موجود می‌باشد.

مهرم ماسوره نوعی از اتصالات است که جهت اتصال دو قسمت از سیستم لوله کشی که از دو قسمت نر و ماده تشکیل شده کاربرد دارد. این دو قطعه هر کدام به طور جداگانه روی لوله یا اتصالات دیگر بسته شده و سپس با جفت کردن نر و ماده و بستن مهره واسط، ارتباط بین اجزای اتصال دهنده برقرار می‌شود. انواع، سایزبندی و قیمت مهره ماسوره را می‌توانید در لیست اتصالات یو پی وی سی در انتهای همین صفحه ببینید.

اتصالات UPVC : انواع مهره ماسوره UPVC
انواع مهره ماسوره یو پی وی سی

لیست اتصالات یو پی وی سی همراه با جدول قیمت

در جدول زیر می توانید لیست اتصالات UPVC را مشاهده نمایید. این لیست قیمت به صورت دوره ای بروزرسانی می‌شود.

لیست قیمت اتصالات UPVC پیمتاش:

wdt_ID جنس نام کالا سایز برند قیمت تعداد در کارتن
1 U-PVC بست لوله 200 پیمتاش 800/000 30
2 U-PVC بست لوله 160 پیمتاش 610/000 50
3 U-PVC بست لوله 50 پیمتاش 120/000 100
4 U-PVC بست لوله 75 پیمتاش 240/000 100
5 U-PVC بست لوله 90 پیمتاش 340/000 100
6 U-PVC بست لوله 110 پیمتاش 410/000 100
7 U-PVC بست لوله 125 پیمتاش 500/000 100
8 U-PVC بست لوله 40 پیمتاش 95/000 200
9 U-PVC بست لوله 63 پیمتاش 130/000 200
10 U-PVC بست لوله 32 پیمتاش 50/000 300

منبع: سایت PİMTAŞ 

 

 

 

نماینده پیمتاش ایران

نمایندگی رسمی پیمتاش Pimtas در ایران

پیمتاش (PİMTAŞ A.Ş) به عنوان شرکتی پیشرو در طراحی و تولید انواع مصالح ساختمانی پلاستیکی (انواع لوله و اتصالات ، انواع شیرآلات و تجهیزات نصب و راه اندازی استخر سونا و جکوزی و…) شناخته شده است. محصولات این شرکت به 105 کشور دنیا از جمله ایران صادر می‌شود. این محصولات با دارا بودن استاندارد ISO 9001 در بالاترین سطح کیفی و با جدیدترین فناوری‌ و پیشرفته‌ترین ماشین آلات و قالب‌های Molding تولید می‌شوند. GTS به عنوان نمایندگی پیمتاش Pimtas در ایران فروش انواع لوله و اتصالات پیمتاش را عهده دار است. شرکت Pimtas با بیش از 200 نیروی انسانی در دو کارخانه خود ظرفیت تولید  12000 تن در سال را دارا می‌باشد.

نماینده پیمتاش ایران
نماینده پیمتاش ایران -واردات مستقیم – خرید بدون واسطه

GTS نمایندگی پیمتاش در ایران

گروه سلامتی با فراهم ساختن مجموعه‌ای کامل از تمامی مدل‌های تولیدات برند Pimtas، این امکان را فراهم ساخته تا پاسخگوی هرگونه درخواست و خرید مشتریان گرامی باشد. مشتریان محترم می‌توانند با حضور در این مرکز، پس از دریافت مشاوره های اولیه از کادر فنی GTS، کالای تاسیسات مورد نیاز خود را انتخاب نموده و در اسرع وقت آن را تحویل گیرند.

کارشناسان نمایندگی پیمتاش در ایران طی تمامی مراحل انتخاب و خرید این محصولات، در کنار مشتری خواهند بود و راهنمایی های مورد نیاز را ارائه خواهند داد. تمامی محصولات ارائه شده در نمایندگی لوله یو پی وی سی پیمتاش دارای ضمانت و گارانتی خدمات پس از فروش می باشد از این رو کاربران می توانند با بروز هر گونه نقص و اختلال در عملکرد آنها با واحد پشتیبانی تماس گرفته و از راهنمایی‌ها و سرویس‌های اختصاصی محصولات Pimtas بهره‌ مند گردند. محصولات پیمتاش در سه دسته قابل ارائه می‌باشند؛

 • انواع لوله UPVC
 • انوع اتصالات UPVC
 • انواع شیرآلات UPVC
موجودی دائم لوله و اتصالات پیمتاش در انبار های بازرگانی سلامتی

خدمات فروش محصولات Pimtas

تاسیسات استخر سونا جکوزی

نگهداری استخر سونا جکوزی و افزایش عمر مفید آن

اهمیت نگهداری استخر سونا جکوزی

شما باید به مجموعه استخر سونا جکوزی خود به چشم یک سرمایه‌‌گذاری نگاه کنید و سعی کنید مانند هر سرمایه‌گذاری دیگری مدت طولانی‌تری از آن بهره‌مند شوید. همانطور که مراقب تعویض مرتب روغن خودرویتان هستید یا به حیوانات خانگی‌تان رسیدگی می‌کنید باید نسبت به نگهداری استخر سونا جکوزی هم اقدام کنید. با اندکی اطلاعات کاربردی و مقداری سخت‌کوشی در نظافت، تاسیسات شما سال‌ها قابل استفاده است. اما اگر زمان کافی ندارید شخصی را برای تمیز کردن و رسیدگی به آن استخدام کنید.


چگونگی محافظت از تاسیسات

قسمت‌های مختلف تاسیسات استخر سونا جکوزی شما به نگهداری متفاوتی احتیاج دارد. در اینجا نیاز‌های متداول تاسیسات شما بطور خلاصه بیان می‌شود. نیاز‌‌هایی که برآورده‌کردنشان طول عمر تاسیسات شما را افزایش می‌دهند.


نظافت

آب استخر همواره، حاوی موادی که بر سطح بدن شناگران وجود دارد مثلایجاد جلبک در پی عدم نظافت استخر

 •  کرم ضد آفتاب
 • عرق
 • ژل مو
 • دئودورانت

این مواد رفته‌رفته به شکل یک لایه نازک بر بدنه استخر می‌نشیند. تمیز کردن این لایه نه تنها باعث افزایش سطح بهداشت آب می‌شود بلکه از بندکشی کاشی‌ها نیز محافظت می‌کند. در نگهداری استخر سونا جکوزی ، اهتمام به پاک کردن این لایه از اولویت هاست.

فراموش نکنید که تمیز نکردن کناره استخر به معنی فرستادن کثیفی‌ها به داخل آب است.

کوتاهی کردن در نظافت منظم استخر باعث ایجاد جلبک و سایر جانداران در کف استخر می‌شود.


برای نظافت جکوزی موارد زیر را رعایت کنید:

 1. استفاده از کاور مخصوص برای کف و دیواره جکوزی
 2. تمیز کردن منظم فیلتر‌ها
 3. تمیز کردن منظم کف و دیواره‌ها پس از هر بار تخلیه

نظافت و نگهداری سونا در تاسیسات استخر سونا جکوزی از بقیه راحت‌تر است. کافی است:نظافت سونا

 • گهگاه کف سونارا جاروبرقی بکشید و نیمکت‌ و تکیه‌گاه آن را دستمال کنید.
 • قبل از ورود به سونا پای خود را کاملا بشویید تا آلودگی و گرد وخاک وارد سونا نشود.
 • برای جلوگیری از ترشح عرق بدن روی نیمکت‌های چوبی و تغییر رنگ آن از حوله استفاده کنید.
 • اگر از سونا بخار استفاده می‌کنید، از آب سخت حاوی نمک منیزیم و کلسیم استفاده نکنید چرا که این بخار بعد از خنک شدن تشکیل رسوب می‌دهد.

اهمیت بالانس pH آب در نگهداری استخر سونا جکوزی

برای اغلب افراد این قسمت گیج‌کننده‌ترین بخش محافظت و نگهداری استخر سونا جکوزی است. آب استخر نیازمند آن است که همواره یک تعادل ثابت شیمیایی را حفظ کند تا آب برای شناگران تمیز و سالم باشد. بدین منظور نیازی نیست که شیمیدان باشید. فقط کافیست یک دستگاه کنترل کیفیت آب بخرید و یاد بگیرید چطور از آن استفاده کنید.

همه از نقش کلر در تمیز و سالم نگهداشتن آب استخر مطلعند. ایجاد درد و سوزش چشم پس از شنا به‌علت متعادل نبودن pH آب است. اما کلر فقط یکی از مواد شیمیایی است که برای به تعادل رساندن pH آب به آن نیازمندید. اساسا pH آب زمانی ایده‌آل و متعادل تلقی می‌شود که در سطح 7.4 باشد. چرا که این عدد برابر pH چشم‌ها و غشای مخاطی انسان است.


حفظ تعادل pH آب استخر نیازمند کنترل و هماهنگ سازی چندین عامل مختلف است مثلا:کنترل کیفیت آب در تاسیسات استخر سونا جکوزی

 • تابش مستقیم خورشید سطح کلر آب را به سرعت کاهش می‌دهد
 • بارش باران pH آب را کاهش می‌دهد
 • واکنش مواد شیمیایی موجود در آب و مواد شیمیایی‌ای که خودتان اضافه می کنید، همگی بر pH تأثیر می‌گذارند

جهت مشاهده و اطلاع از قیمت پمپ مدار تصفیه و فیلتر مدار تصفیه کلیک کنید


نگهداری تجهیزات سخت‌افزاری

تجهیزات سخت افزاری تاسیسات استخر سونا جکوزی شما مثل هر دستگاه دیگری مستهلک می‌شوند و نیاز به تعمیر یا تعویض پیدا می‌کنند. شما می‌توانید با مراقبت و نگهداری منظم عمر مفید آن‌ها را افزایش دهید.

تعویض منظم فیلتر باعث می‌شود که آب تمیز بماند و عاری از ذرات کوچک مزاحم شود به شرطی که فیلتر و ملحقات آن سالم باشند و به درستی کار کنند.فیلتر‌ها برای جلوگیری از ورود ذرات کوچک هستند نه زباله‌های بزرگ. تمیز کردن آب از زباله‌های بزرگ را به یک عادت روزانه تبدیل کنید. مطمئن شوید که سبد فیلتری که در تجهیزات استخر سونا جکوزی استفاده می‌کنید زباله‌های بزرگ را از فیلتر دور نگه می‌دارد.

گزینه دیگر استفاده از یک اسکیمر اتوماتیک است هر چند که این دستگاه خودش هم نیاز به حفظ و نگهداری دارد.(مشاهده واطلاع از قیمت اسکیمر‌)

پمپ فیلتر را چک کنید. نتیجه وجود یک پمپ فیلتر ضعیف یا شکسته وجود آبی همواره آلوده است.


GTS ارائه دهنده مشاوره و فروش انواع کالای نگهداری و تاسیسات استخر سونا جکوزیتماس با GTS

گروه تاسیسات سلامتی مفتخر است که به عنوان پیشگام در عرصه مشاوره و فروش کالای تاسیسات شناخته شده‌است. تیم حرفه‌ای ما در تمامی مراحل طراحی، اجرا، خرید تجهیزات و نگهداری استخر سونا جکوزی کنار شماست. ما می‌کوشیم شما را در مسیر رسیدن به بهترین‌ انتخاب همراهی کنیم. منتظر شما هستیم…

انواع اتصالات فاضلاب1

باز کردن لوله‌ های فاضلاب بایدها و نبایدها

لوله های فاضلاب، حفظ و نگهداری

مراقبت از لوله های فاضلاب منزل  فقط در ریختن مواد شیمیایی موسوم به چاه بازکن، در هنگام گرفتگی لوله خلاصه نمی‌شود. در حقیقت این کار در بسیاری موارد اشتباه‌ترین کار ممکن برای باز کردن لوله‌ های فاضلاب است. این مواد شیمیایی همانطور که گرفتگی های مسیر لوله را باز می‌کند؛ با هر بار استفاده به مقداری از ساختار لوله نیز آسیب وارد می کند. در نتیجه ممکن است لوله های فاضلاب دیر یا زود نشتی کند و شما را به دردسر بزرگ‌تری بیاندازد.

در این مطلب چند توصیه برای مراقبت بهتر از سیستم لوله های فاضلاب ارائه می کنیم.


ریختن آب جوش در فاضلاب ممنوع

ریختن آب جوش برای باز کردن لوله های  فاضلاب مطلقا ممنوع

تعمیرکارانی که می‌خواهند مواد شیمیایی را وارد لوله ها نکنند از آب جوش استفاده می‌کنند.

اگر مسیر لوله های فاضلاب خالی از جرم باشد ریختن آب جوش درون لوله ها هیچ ایرادی ندارد.

وقتی در لوله‌های مسدود آب جوش بریزیم این آب جوش پشت ناحیه مسدود شده حبس می‌شود که ممکن است لوله‌های pvc و اتصالاتش را ذوب کند و مشکلات بیشتری به بارآورد.

به‌علاوه ریختن آب جوش در توالت باعث :

 1. ذوب شدن حلقه آب بندی کف
 2. شکستن چینی توالت می‌شود

جوش شیرین و سرکه باز کردن اتصالات فاضلابریختن جوش شیرین وسرکه در لوله های فاضلاب

 

راه حل دیگری که برای باز کردن لوله های فاضلاب بسیار مرسوم است ریختن جوش شیرین و سرکه است.

سرکه خاصیت اسیدی کمتری دارد و خسارت کمتری را به لوله ها وارد می‌کند .

این روش در گرفتگی‌های معمولی کاربرد دارد و هنگامی که گرفتگی شدید باشد معمولا کمکی نخواهد کرد.

با این وجود واکنش شیمیایی بین جوش شیرین و سرکه در لوله اجتناب ناپذیر است.


تحت هیچ شرایطی از آب جوش استفاده نکنید.

برای باز کردن لوله های فاضلاب ها به جای حلال های شیمیایی ترجیحا از اسنیک یا سایر ابزار فیزیکی استفاده کنید.


 باز کردن اتصالات فاضلاب با اسنیکسه وسیله کاربردی در باز کردن لوله های فاضلاب

 

پرکاربردترین وسیله چاه بازکن دستی است که استفاده از آن بسیار راحت است.

علاوه بر چاه بازکن توالت، نمونه های کوچکتر آن، مخصوص سینک نیز موجود است.

اگر گرفتگی لوله در نزدیکی سطح باشد وسیله ای به نام اسنیک دندانه دار بسیار موثر و راهگشاست.

این وسیله برای باز کردن لوله های فاضلاب با گرفتگی‌های عمیق مناسب نیست.

برای مثال زمانی که توده مویی در چند سانتی سطح سینک یا چاه حمام گیر کرده بسیار راهگشاست.

دندانه‌های این وسیله در توده مو گیر می‌کند و به‌راحتی می‌توانید آن را بالا بکشید.

متاسفانه کوچک بودن این وسیله کاربردش را محدود کرده است.

دستگاه چاه بازکن خانگی

وقتی که گرفتگی  لوله های فاضلاب سر‌سخت‌تر و عمیق‌تر باشد می‌توان از دستگاه لوله بازکن خانگی استفاده کرد.

این دستگاه دارای مدل‌های گوناگون و متنوعی است.

برخی از آن‌ها دارای مخزن و برخی دارای دسته هایی هستند که اسنیک را با آن کنترل می‌کنند.

موتور این دستگاه‌ها  با برق یا سوخت کار می‌کنند.


چند نکته دیگر برای حفظ و نگهداری بهترلوله های فاضلاب و جلوگیری از تماس با تعمیرکار

 • هر چیزی را از طریق سینک آشپزخانه دور نریزید. دور ریختن روغن، ضایعات مرغ و تکه‌های میوه از طریق سینک، باعث گرفتگی لوله های فاضلاب می‌شود.
 • قرار دادن درپوش‌هایی که آب را عبور می‌دهد و موها را جمع می‌کند روی ورودی فاضلاب، احتمال گرفتگی با مو را بسیار کاهش می‌دهد.
 • حواستان به نشتی لوله‌ها باشد.  نشتی لوله فقط باعث هدر رفتن آب نمی‌شود بلکه پوسیدگی و کپک زدگی را هم ایجاد می‌کند.
 • فشار آب درون لوله‌ها را کنترل کنید. اگر فشار آب درون لوله‌ها بیشتر از 80 باشد ریسک نشت و شکست لوله افزایش می‌یابد.

در پایان می دانیم که زنگ زدن به یک تعمیرکار برای درست کردن و باز کردن لوله های فاضلاب چقدر کار ناخوشایندی است اما گاهی چاره دیگری نیست.


GTS ارائه دهنده مشاوره فروش انواع کالای تاسیساتتماس با GTS

گروه تاسیسات سلامتی مفتخر است که به عنوان پیشرو در تامین کالای تاسیسات، با ارائه مشاوره رایگان در زمینه فروش انواع کالای تاسیسات بتواند گامی در راستای افزایش رفاه زندگی مردم این مرز و بوم بردارد. تیم فنی GTS با معرفی انواع برندهای تاسیسات به مشتریان خود می تواند روند تصمیم‌گیری را برای شما تسهیل کرده و شما را به سمت بهترین انتخاب مقرون بصرفه هدایت کند. با ما تماس بگیرید...

انواع اتصالات یو پی وی سی

مزایای اتصالات یو پی وی سی

مزایای اتصالات یو پی وی سی و آنچه که باید از آن بدانیم؛

یوپی‌وی‌سی یا Unplasticized polyvinyl chloride یا uPVC و یا pvc فشرده مجموعه ای از تجهیزاتی هستند که امروزه در لوله کشی ساختمان‌های مسکونی و تجاری بکار گرفته می‌شوند. این تجهیزات مناسب برای لوله کشی توکار در کف یا سقف و یا لوله کشی در فضای باز هستند. مزایای اتصالات یو پی وی سی به مقاوم بودن در برابر مواد شیمیایی، مقاوم بودن در مقابل تابش نور خورشید و مقاوم بودن در برابر اکسید شدن از آب معروف هستند. این تجهیزات به دلیل دوام بالا و قیمت مناسب به شدت مورد استفاده قرار می‌گیرند.


جهت مشاهده و اطلاع از قیمت های لیست اتصالات UPVC کلیک کنید


انواع اتصالات یو پی وی سی

این تجهیزات به دو دسته تقسیم می‌شوند؛

 • انواع لوله UPVC
 • انواع اتصالات UPVC
 • مواد عایق کاری و استحکام اتصالات

ویژگی ها و مزایای اتصالات یو پی وی سی

ویژگی های اتصالات یو پی وی سی

 • لیست اتصالات یو پی وی سیتولید اتصالات یو پی وی سی از مواد سازگار با محیط زیست
 • وزن کم، مقاومت بالا، انعطاف پذیری ، طول عمر بالا، مقاوم در برابر خوردگی انواع مواد معدنی
 • تاثیرگذاری مستقیم بر سلامتی انسان (بواسطه ی آب) به دلیل تولید از مواد اولیه بدون سرب
 • مقاوم در برابر پوسیدگی
 • مقاومت در برابر اشعه ماوراء بنفش آب و هوا
 • غیر قابل اشتعال
 • مقاوم در برابر ضربه
 • نصب سریع و آسان
 • اتصالات محکم و قابل اطمینان
 • مقرون به صرفه و هزینه پایین تعمیرات و نگهداری

مزایای اتصالات یو پی وی سی

 • اتصالات ضد نشت
 • اتصالات یو پی وی سی کاملا بهداشتی جهت انتقال آب آشامیدنی
 • بدون ایجاد کمترین مقاومت به دلیل سطح آینه ای داخل تجهیزات UPVC
 • بدلیل عدم رسوب گیری این اتصالات کمترین کاهش ابعادی در مسیر جریان آب بوجود نخواهد آمد حتی پس از گذشت چندین سال
 • محافظت از آب در مقابل تأثیر اشعه ماوراء بنفش
 • دسترسی به طیف وسیعی از اتصالات در کاربری های مختلف
 • کاملا بصرفه در هزینه مواد، حمل و نقل و نصب این تجهیزات
 • لوله های uPVC نسبتاً سبک هستند. وزن لوله های یو پی وی سی حدودا یک پنجم وزن لوله های فولادی است. که این موجب کاهش هزینه‌های حمل و نقل و تسهیل حمل ونقل و نصب در مکان های صعب العبور و دورافتاده را ایجاد می‌کند

کاربری اتصالات یو پی وی سی

اتصالات یو پی وی سی کاربری های متفاوتی دارند که در ادامه به چند نکته از آن اشاره خواهیم کرد؛

 • مناسب برای سیستم اصلی و فرعی لوله کشی آب آشامیدنی.
 • مناسب کاربری در لوله کشی فاضلاب و سیستم تخلیه به دلیل مقاومت بالای این تجهیزات در برابر خوردگی
 • تولید شده از مواد بی مزه و بدون بو که منجر به کمترین تاثیرگذاری روی آب جاری در این نوع اتصالات می‌شود.
 • عدم امکان انباشت مواد داخل لوله و اتصالات یو پی وی سی به دلیل سطح صاف و آینه ای داخل این تجهیزات
 • عدم انتقال حرارت در صورت آتش سوزی در محل به دلیل تولید از مواد اولیه ضد احتراق

لوله و اتصالات upvc


گروه تاسیسات سلامتی؛ ارائه مشاوره فروش انواع لوله و اتصالات UPVC

تماس با GTSمفتخریم که سالیان سال است که در صنعت به عنوان یکی از قدیمی‌ترین تامین کنندگان کالای تاسیسات شناخته شده ایم. تیم حرفه‌ای و با تجربه GTS با ارائه مشاوره رایگان در حوزه تاسیسات تخصصی بویژه انواع لوله و اتصالات پلیمری در تلاش است تا گامی در راستای رشد صنعت این مرز و بوم بردارد. چنانچه به دنبال آشنایی با مزایای اتصالات یو پی وی سی و یا قیمت این تجهیزات هستید فقط کافی است از طریق لینک زیر با یکی از نمایندگی های ما تماس بگیرید. منتظر شما هستیم…